Aktualności

 

Konkurs Eko-Święta - finał VI edycji

Za nami VI edycja konkursu Eko Święta. Podczas finału w dniu 22 grudnia rozdano nagrody oraz wszystkim uczestnikom wręczono pamiątkowe dyplomy.

Magiczny Grudzień w CH MAX

Grudzień pełny atrakcji w CH MAX. Już 6 grudnia zapraszamy na spotkanie ze Św. Mikołajem, który jak w zwyczaju będzie obdarzał słodkimi prezentami klientów naszego centrum. W dniach 13-17 klienci którzy zrobia zakupy za min 100 zł, bedą mogli bezpłątnie zapakować swój prezent na stoisku Upominki PLUS na poziomie 0. W dniu 22 grudnia o godzinie 16:00 zapraszamy na finał konkursu Eko Święta, po wręczeniu nagród będzie można zobaczyć wystawę prac konkursowych w postaci dekorcji świątecznych wykonanych z wykorzystaniem syrowców wtórnych.

Wszystkim odwiedzającym nasze centrum życzymy udanych świątecznych zakupów, trafionych prezentów oraz zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia

Pomóżmy mieszkańcom Kresów Wschodnich

Jak co roku CH MAX wspiera akcję prowadzoną przez Towarzystwo Miłośników Lwowa i Kresów Wschodnich oraz grono pedagogiczne i uczniów ZSEG w Tarnowie, akcję pomocy mieszkańcom Kresów Wschodnich.

Podzielmy się swoim sercem i podarujmy produkty żywnościowe lub złożmy datki pienieżne, za które zostaną zakupione i ofiarowane najpotrzebniejsze artykuły dla mieszkańców Ukrainy.

Produkty będzie można skąłdać na specjalinym stoisku w okolicach Biedronki