Aktualności

strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/webhosting/www.chmax.com.pl/html/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.

 

ZBIÓRKA KARMY NA RZECZ ZWIERZĄT

W dniach 1-4 października w ramach Światowego Dnia Zwierząt na terenie CH MAX odbędzie się kwesta na rzecz bezdomnych zwierząt.

Kwestę w postaci karmy i datków pieniężnych przeprowadzą wolontariusze Centrum Wolontariatu "Empatia", działającego w Zespole Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie, we współporacy z Towarzystwem Opieki nad Zwierzętami w Tarnowie.

Nowa Ja - czyli metamorfoza na Maxa - Wielki Finał

Trzy miesiące ciągłej pracy ad sobą, 90 dni walki ze swoimi słabościami oraz setki godzin spędzonych w salonie fitness .... Trzy panie podjęły wyzwanie a efekty przeszły najśmielsze oczekiwania.

Przyjdź 26 września na godzinę 10:00 do CH MAX i zobacz finał akcji "Nowa Ja - czyli metamorfoza na Maxa" i dowiedz się wszystkiego o zdrowych sposobach odchudzania

Ponadto szereg atrakcji.

Bezpłatne szczepienia przeciw grypie w CH MAX

26 września od godziny 10:00 zapraszamy wszystkich do skorzystania z bezpłatnych szczepień przeciwko grypie. w sumie mamy 200 szczepionek do rozdania. Nie czekaj aż dopadnie cię jesienne zaziębienie - zaszczep się w CH MAX. Konsultacje i szczepienia prowadzą lekarze z Zespołu placówek medycznych CenterMed.

Nie musisz czekać w kolejce - zarejestruj się na infolini CenterMed pod numerem 14 646 68 60. (Infolinia czynna od 22 września)

Szczepienia dostępne są dla wszystkich bezpłatnie bez względu na wiek czy zamieszkanie. Jedynym warunkiem do spełnienia jest pozytywna konsultacja lekarska

MAX wspiera Tarnowski Turniej FIFA CUP

5 września o godzinie 16:00 zapraszamy do Kina Marzenie na I tarnowski turniej FIFA CUP

Po raz pierwszyna dużym kinowym ekranie będzie można śledzić rozgrywki zgłoszonych na turniej graczy. Start o godzinie 16:00. Wstep bezpłatny.

CH MAX wspiera turniej i zaprasza na mistrzowskie zakupy: w ofercie konsole do gier, telewizory, laptopy gamingowe i wiele więcej