Aktualności

 

Przebojowe lato – konkurs radiowy RDN Małopolska

Od 11 lipca słuchaj porannej audycji w radiu RDN, odgaduj tytuły piosenek konkursowych i wygrywaj nagrody fundowane przez CH MAX oraz Teatr im Ludwika Solskiego.

Do wygrania: - bony zakupowe o wartości 50 pln - vouchery na spektakle teatralne, - prezenty (m.in. skórzany portfel, zestaw kubków, zestaw jubilerski, i wiele innych) Nagrody można realizować do 10 września.

15 sierpnia - nieczynne

Uprzejmie informujemy, że dnia 15 sierpnia (Święto Wojska Polskiego oraz Wniebowzięcie NMP) centrum handlowe Max będzie nieczynne.

Baw się na MAXa z "Jedyką Tischnera"

W sobotę 11 czerwca 2016 r. zapraszamy na „Wielką Rodzinną Grę Terenową”, którą poprowadzi Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. prof. Józefa Tischnera z Tarnowa.

Do zaliczenia 7 zadań konkursowych w punktach ulokowanych na terenie CH MAX. Nagrody główne to rower oraz tablet multimedialny. Dla wszystkich uczestników drobne upominki. Ponadto w tym dniu wiele atrakcji dodatkowych: mega zjeżdżalnia, bezpłatna wata cukrowa, gry i zabawy z animatorami oraz fotosesja w strojach historycznych.

Rodziców zapraszamy na stoisko szkoły, gdzie będzie można zapoznać się z jej bogatą ofertą edukacyjną wraz z ciekawym programem zajęć pozaszkolnych i hobbystycznych.

Z "Jedynką Tischnera” bawimy się w sobotę od godziny 9:00 do 13:00.

Metamorfoza na Maxa zakończona sukcesem

Piękne, uśmiechnięte i zadowolone – takie były trzy finalistki konkursu „Metamorfoza na Maxa”, które przez okres 10 tygodni starały się osiągnąć cel jakim była utrata wagi, wyglądu oraz nawyków żywieniowych. Efekty pracy przy wsparciu trenerów fitness oraz dietetyka można było podziwiać podczas finału konkursu w dniu 21 maja w CH MAX.

Pomagamy Kamilkowi z Tarnowa

Kamilek ma 1,5 roku. Jest bardzo otwartym i radosnym dzieckiem. Patrząc na niego trudno uwierzyć, że w swoim krótkim życiu przeszedł już tak wiele. Urodził się z wadą genetyczną (zespół Downa) oraz bardzo ciężką wadą serca. Przeszedł dwie, ratujące mu życie, operacje serca. Jego serduszka jednak nie da się całkiem naprawić i jedna komora serca musi mu wystarczyć na całe jego życie.
Kamil musi teraz nadrobić zaległości w rozwoju, spowodowane operacjami oraz pobytami w szpitalach. Priorytetem jest nauka samodzielnego stania oraz chodzenia, a także praca nad rozwojem mowy. Pieniądze ze sprzedaży nakrętek zostaną przeznaczone na sfinansowanie turnusu rehabilitacyjnego dla Kamilka.

Jeżeli chcesz pomóc, przynieś plastikowe nakrętki i pamiętaj o 1% podatku.

LUANA - nowe stoisko z kosmetykami naturalnymi

Zapraszamy do nowootwartego stoiska z kosmetykami naturalnymi LUANA. Stoisko mieści się na poziomie +1 w CH MAX. W ofercie znajdziemy m.in. szeroki wybór kosmetyków dla kobiet, mężczyzn i dzieci, balsamy, kremy i olejki. Zapraszamy

Apteka COSMEDICA już otwarta

Cosmedica to wyjątkowa, nowoczesna przestrzeń dla zdrowia i urody. Oprócz szerokiej oferty leków proponujemy bogactwo asortymentu i specjalistyczne konsultacje w naszej rozbudowanej samoobsługowej strefie dermokosmetycznej. Znane marki, fachowe porady, wygoda i dobre ceny. Dowiedź się więcej na: www.cosmedica.pl, aktualne promocje znajdziesz https://www.facebook.com/cosmedicasklep

Apteka Cosmedica - wszystko dla zdrowia