Aktualności

 

Świąteczne badanie wzroku w CH MAX

W dniach 18 oraz 23 grudnia od godziny 15:00 w salonie SENSOPTYK. Zapisz się już dziś. O aktualne promocje zapytaj sprzedawcę. Salon Sensoptyk na wprost Drogerii Natura zaprasza.

Bezpłatne pakowanie prezentów

Od 15 do 24 grudnia bezpłatne pakowanie prezentów w salonie Upominki PLUS. Zrobiłeś zakupy świąteczne w Maxie? Bezpłatnie zapakujesz je w salonie Upominki PLUS.

Zapraszamy.

Świąteczne godziny otwarcia

Sprawdź, jak Centrum Handlowe Max będzie czynne w okresie świątecznym.

Nagrody rozdane w konkursie Kupujesz-Zyskujesz

13 grudnia o godzinie 16:00 odbył się finał konkursu Kupujesz - Zyskujesz. Konkurs prowadzony wspólnie z salonem Mix Electronics.

Klienci dokonując zakupów w Maxie w okresie akcji, czyli pomiędzy 24 listopada a 13 grudnia, zbierali paragony za zakupy. Aby paragon został zaliczony do akcji musiał mieć wartość minimum 30 zł. Osoby z największą ilością paragonów wygrywały nagrody. Łącznie do wygrania było 15 nagród małego RTV/AGD oraz nagroda główna - bon zakupowy o wartości 1000 zł do realizacji w Mix Electronics.

Konkurs Eko Święta rozstrzygnięty

13 grudnia o godzinie 12:00 w CH MAX odbył się finał III edycji konkursu Eko Święta. Jak co roku w konkursie brały udział dostarczone prace o tematyce świątecznej wykonane w całości z surowców wtórnych.

Pamiątkowe fotografie z Mikołajem

W dniach 4-6 grudnia od 12:00 do 17:00 zapraszamy wszystkich do spotkania ze Św Mikołajem i zrobienie pamiątkowej fotografii. Profesjonalny fotograf bezpłatnie przygotuje mini sesję, a zdjęcia będą udostępnione do pobrania ze strony chmax.com.pl. Zapraszamy również rodziny do przynoszenia prezentów, które Mikołaj rozda dzieciom.

Do tarnowskich szkół wrócą ogródki warzywne - finał konkursu

Dużym zainteresowaniem cieszył się konkurs „Rośniemy zdrowo. Mój szkolny ogródek” ogłoszony przez Stowarzyszenie Medycyna Polska, CenterMed i CH Max. Na konkurs plastyczny wpłynęło 78 prac z 9 tarnowskich szkół podstawowych. Jury miało duży problem z wyborem najlepszych. Wygrały prace: Nataszy Polek ze Szkoły Podstawowej nr 3, Mirosława Mytnika z Zespołu Szkół dla Niesłyszących i Słabo Słyszących oraz Emilii Stasior, która chodzi do Szkoły Podstawowej nr 11. Oprócz pamiątkowego dyplomu uczniowie otrzymali nagrody – kupony od CH MAX na odzież sportową. Z kolei szkoły laureatów dostały narzędzia ogrodnicze od firmy Rozkwit i sadzonki od firmy Your Partner, aby na wiosnę przyszłego roku mogły założyć ogródki, którymi opiekować się będą także uczniowie.