Aktualności

 

Otwarcie Sezonu Motocyklowego (pod patronatem CH MAX)

12 kwietnia kolejny raz rozpoczynamy sezon motocyklowy w Tarnowie. Zapraszamy wszystkich na Plac Starej Kapłanówki przy Ul. M.B. Fatimskiej 12. W trakcie imprezy przewidziano szereg atrakcji.

Promocje z "jajem" w salonie optycznym Sensoptyk

Miesiąc marzec upłynie w salonie optycznym Sensoptyk pod znakiem atrakcyjnych cen na okulary, oprawki oraz soczewki.

  • Kompletna para okularów ze szkłami plastykowymi w cenie 85 zł
  • Opakowanie soczewek marki Johnson & Johnson tylko 79 zł
  • Oprawki okularów w cenie od 9 zł

Finał konkursu plastycznego - piątek 27 marca, godz. 16 w salonie SensOptyk

Zgłoszone prace oceni jury w składzie przedstawicieli salonu optycznego oraz CH MAX.

Przy ocenie jury będzie się kierowało kryteriami:
- zgodność z tematem konkursu,
- pomysłowość,
- oryginalność,
- samodzielność wykonania,

Nagroda główna - markowe okulary.

Przekaż 1% dla Kamilka

Kamil urodził się z połową serduszka (atrezja zastawki trójdzielnej) oraz z Zespołem Downa. Mimo, że ma dopiero kilka miesięcy przeszedł już jedną operację serca i odwiedził więcej gabinetów lekarskich niż niejeden dorosły. Jego serduszko jest słabe i powoduje, że szybko się męczy i sinieje, a zwykła infekcja może być dla niego śmiertelnie niebezpieczna. Musi być pod stała opieką szeregu lekarzy specjalistów oraz codziennie ćwiczyć.

Świąteczne godziny otwarcia

Sprawdź, jak Centrum Handlowe Max będzie czynne w okresie świątecznym.

Historyczna Wystawa Militarna w CH MAX

Konkurs strzelecki, rarytasy z kuchni polowej, pokazy musztry w wykonaniu Stowarzyszenia „Grupa Rekonstrukcji Historycznej 16 PP Ziemi Tarnowskiej” to tylko wybrane atrakcje jakie czekać będą od 21 marca w związku z otwarciem historycznej wystawy militarnej w Centrum Handlowym MAX w Tarnowie.

„Jest to pierwsze tego typu przedsięwzięcie organizowane w Tarnowie w obiekcie handlowym” „Ziemia tarnowska posiada bogatą historię związaną z II wojną światową A wystawa będzie prezentować umundurowanie, broń białą oraz palną, hełmy, a także wyposażenie wojskowe wykorzystywane w tamtym okresie” – mówi Bogdan Jasiewicz z działu marketingu CH MAX.

Salon Fryzjerski Colette - otwarty

Do grona najemców CH MAX dołączył salon fryzjerski Colette. Salon zlokalizowany jest na poziomie 1 obok salonu zoologicznego.

W ofercie salonu znajdują się usługi fryzjerskie: strzyżenie, koloryzacja, balejage, trwała ondulacja, fryzury okolicznościowe, stylizacje dzienne i wieczorowe

Kontakt: 883 034 223 lub 600 392 110