Aktualności

 

Kwiecień z naturą - 25 kwietnia od 12:00 do 17:00

Porady dermatologiczne, kosmetologiczne oraz medycyny estetycznej, zakupy ze stylistką mody. To tylko wybrane atrakcje jakie czekają na wszystkich odwiedzających CH MAX w dniu 25 kwietnia.

Obok salonu Drogerii Natura będzie można skorzystać z bezpłatnych dermokonsultacji oraz szkoły makijażu i wizażu. Najmłodsi klienci będą mogli ozdobić swoje buzie wspaniałymi grafikami wykonywanymi hypoalergicznymi farbami. Dodatkowo dla klientów Drogerii Natura przygotowano specjalne rabaty. Na 10% rabaty mogą liczyć również wszyscy którzy odwiedzą stoisko rozlewni perfum „Unikatelia”. Do wyboru zapachy dla panów i pań w ponad 200 odmianach, w tym w najmodniejszych cytrusowych.

14-27 kwietnia wystawa motocykli i skuterów

Zapraszamy na poziom 1 w CH MAX, gdzie w dniach od 14 do 27 kwietnia będzie można zobaczyć motocykle i skutery takich marek jak: JUNAK, PIAGGIO, VESPA i KYMCO. Wkrótce dołączą do nich motocykle Harley-Davidson.

Wystawa zorganizowana we współpracy z firmą MOTO LIDER. Każdy motocykl dostępny w sprzedaży w salonie w Mikołajowicach.

Świąteczne godziny otwarcia

Sprawdź, jak Centrum Handlowe Max będzie czynne w okresie świątecznym i podczas weekendu majowego.

Tarnowskie rozpoczęcie sezonu motocyklowego

Zapraszamy 27 kwietnia w godzinach 11:00-16:00. Po raz pierwszy w Tarnowie, rozpoczęcie sezonu motocyklowego przy CH MAX. Zapraszamy wszystkich miłośników motoryzacji oraz posiadaczy motocykli. Impreza przygotowana wspólnie z Tarnowską Konfederacją Motocyklistów "WATAHA", moto-tarnow.pl.

Drodzy klienci – w dniu 27 kwietnia w godzinach od 10:00 do 17:00 w związku z eventem część parkingu zostanie wyłączona z ruchu. Prosimy o parkowanie tylko w części od ul. Szkotnik. Za utrudnienia przepraszamy.

Rozliczymy Twój PIT - relacja

Ponad 70 wypełnionych deklaracji PIT, liczne porady finansowe i kredytowe, zakładane elektroniczne konta PUE oraz porady dla seniorów, to efekt pierwszego weekendu akcji „Rozliczymy Twój PIT” w Centrum Handlowym MAX | Zobacz materiał filmowy