Aktualności

 

Stylowe Zakupy w CH MAX

Specjalny weekend rabatów dla czytelników czasopism Twój Styl i Grazia.

Wewnątrz magazynów znajdują się specjalne bony rabatowe, które pozwolą na zakupy w niższych cenach. Najemcy CH MAX również włączyli się do akcji przygotowując specjalne oferty

Festiwal ogrodów i ekologii - Zielono Mi

Zapraszamy na rodzinny Festiwal ogrodów i ekologii, podczas którzych obok zapoznania sie z ofertą rodzimych firm ogrodniczych będzie można otrzymać darmowe nasiona i sadzonki, degustować zdrowych potraw i produktów, wziąć udział w przygotowaniu pierwszej w tarnowie kwietnej łąki oraz wziać udział w rodzinnej grze terenowej z nagrodami gwarantowanymi dla pierwszych 100 drużyn.

Ponadto dla dzieci dmuchana Mega zjeżdżalnia oraz specjalny tor zręcznosciowy.

Zapraszamy w sobotę 1 kwietnia od godziny 10:00

MAGICZNA TORPEDA STARTUJE W CH MAX

Już w najbliższą sobotę startuje II edycja Magicznej Torpedy - akcji, której celem jest pomoc dzieciom w Nepalu, poszkodowanym w roku 2015 wskutek tragicznego trzęsienia ziemii. Przez cały tydzień w różnych miejscach w Tarnowie odbędzie się szereg imprez charytatywnych, których celem jest zebranie środków dla wsparcia domu dziecka "Papa's Home" w Katmandu. W sobotę startujemy z akcją w CH MAX gdzie wspólnie z Kaną przygotowaliśmy szereg atrakcji.

Bezpłatne wypełnianie deklaracji PIT 17-18.III

W dniach 17 i 18 marca zapraszamy klientów CH MAX, na akcję bezpłatnego wypełniania deklaracji PIT za rok 2017. Stoisko wypełniania deklaracji znajdować się będzie na poziomie +1 obok salonu Prima Strada. Rozliczać deklaracje będzie można w piątek w godzinach od 16 do 20 oraz w sobotę od godziny 10 do 14

W celu sprawnego rozliczenia deklaracji prosimy o zabranie dokumentu potwierdzającego przychody, rachunki i faktury podlegające odliczeniu oraz kopię deklaracji za rok 2015. Składając deklarację będzie można odliczyć 1% na wybrany cel charytatywny.

Warunkiem koniecznym do skorzystania z bezpłatnego rozliczenia deklaracji jest posiadanie paragonu za zakupy zrobione w CH MAX.

W trakcie akcji nie będą prowadzone rozliczenia z działalności gospodarczej oraz z przychodów uzyskiwanych zagranicą.

BIEDRONKA: zmiana godzin otwarcia

Uprzejmie informujemy, że z dniem 23 stycznia zmianie ulegają godziny otwarcia supermarketu Biedronka w CH MAX

Poniedziałek - Sobota 6:00 - 22:00

Niedziela 8:00 - 21:00

Zapraszamy na zakupy

Pomagamy Kamilkowi z Tarnowa

Kamilek ma 1,5 roku. Jest bardzo otwartym i radosnym dzieckiem. Patrząc na niego trudno uwierzyć, że w swoim krótkim życiu przeszedł już tak wiele. Urodził się z wadą genetyczną (zespół Downa) oraz bardzo ciężką wadą serca. Przeszedł dwie, ratujące mu życie, operacje serca. Jego serduszka jednak nie da się całkiem naprawić i jedna komora serca musi mu wystarczyć na całe jego życie.
Kamil musi teraz nadrobić zaległości w rozwoju, spowodowane operacjami oraz pobytami w szpitalach. Priorytetem jest nauka samodzielnego stania oraz chodzenia, a także praca nad rozwojem mowy. Pieniądze ze sprzedaży nakrętek zostaną przeznaczone na sfinansowanie turnusu rehabilitacyjnego dla Kamilka.

Jeżeli chcesz pomóc, przynieś plastikowe nakrętki i pamiętaj o 1% podatku.

Apteka COSMEDICA już otwarta

Cosmedica to wyjątkowa, nowoczesna przestrzeń dla zdrowia i urody. Oprócz szerokiej oferty leków proponujemy bogactwo asortymentu i specjalistyczne konsultacje w naszej rozbudowanej samoobsługowej strefie dermokosmetycznej. Znane marki, fachowe porady, wygoda i dobre ceny. Dowiedź się więcej na: www.cosmedica.pl, aktualne promocje znajdziesz https://www.facebook.com/cosmedicasklep

Apteka Cosmedica - wszystko dla zdrowia