Aktualności

 

III edycja warsztatów make up

W najbliższa sobotę 22 listopada od godziny 10 zapraszamy na III już edycje profesjonalnych warsztatów make up. Partnerami akcji jest tygodnik "Miasto i ludzie" oraz drogeria Natura. W tej edycji warsztatów zostaną zgłębione tajniki bardzo przydatnego Paniom makijażu wieczorowego. Co trzeba zrobić aby wziąć udział w warsztatach? Po pierwsze. Wchodzimy na profil facebook Miasto i ludzie i szukamy wpisu i plakatu z akcji wraz z pytaniem konkursowym. Następnie wchodzimy na stronę www.chmax.com.pl i wypełniamy formularz zgłoszeniowy. Odpowiadamy na zamieszczone pytanie. Pierwsze 10 osób które udzielą poprawnej odpowiedzi zostaną zaproszone na bezpłatne warsztaty.

Tarnowski Rekord Zdrowia - mniej cukru poczuj smak

W związku ze Światowym Dniem Walki z Cukrzycą, Centrum Handlowe MAX oraz Zespół Placówek Medycznych Centermed zaprasza do wspólnej akcji, podczas której chcemy pobić rekord ilości osób, u których dokonamy pomiaru poziomu cukru.

KONKURS: Nasz Szkolny Ogródek

Czy w tarnowskich szkołach powstaną warzywne ogródki? Konkurs dla szkół. Przed laty przy szkołach grządki pełne były owoców i warzyw - teraz jest to rzadki widok. Dlatego tarnowskie firmy chcą zachęcić placówki do założenia ogródków, aby uczniowie mogli pielęgnować rośliny i uczyli się w ten sposób zdrowego stylu życia.

Stowarzyszenie Medycyna Polska wspólnie z CenterMed, CH Max, Rozkwit i Your Partner ogłosiły konkurs dla szkół podstawowych „Rośniemy zdrowo. Nasz szkolny ogródek”.

Do tarnowskich szkół wrócą ogródki warzywne - finał konkursu

Dużym zainteresowaniem cieszył się konkurs „Rośniemy zdrowo. Mój szkolny ogródek” ogłoszony przez Stowarzyszenie Medycyna Polska, CenterMed i CH Max. Na konkurs plastyczny wpłynęło 78 prac z 9 tarnowskich szkół podstawowych. Jury miało duży problem z wyborem najlepszych. Wygrały prace: Nataszy Polek ze Szkoły Podstawowej nr 3, Mirosława Mytnika z Zespołu Szkół dla Niesłyszących i Słabo Słyszących oraz Emilii Stasior, która chodzi do Szkoły Podstawowej nr 11. Oprócz pamiątkowego dyplomu uczniowie otrzymali nagrody – kupony od CH MAX na odzież sportową. Z kolei szkoły laureatów dostały narzędzia ogrodnicze od firmy Rozkwit i sadzonki od firmy Your Partner, aby na wiosnę przyszłego roku mogły założyć ogródki, którymi opiekować się będą także uczniowie.

Ruszyła III edycja konkursu Eko Święta

Wzorem lat poprzednich CH MAX oraz firma Your Partner ogłasza konkurs na eko ozdobę świą