Aktualności

 

Odzież termoaktywna w 4F

To detale pozwalają biż sportowe rekordy. Z odpowiednią bielizną termoaktywną jesteś krok do przodu. W salonie 4F szeroki wybór odzieży termoaktywnej m.in koszulki i legginsy. Przydatne również na jesienne spacery. Zapraszamy na poziom +1.

II edycja warsztatów make up

W najbliższą sobotę 25 października od godziny 15:00 zapraszamy na II już edycję profesjonalnych warsztatów make up. Partnerami akcji są tygodnik "Miasto i ludzie" oraz drogeria Natura. W tej edycji warsztatów zostaną zgłębione tajniki popularnych makijaży Jennifer Lopez oraz Kim Kardashian.

1 i 11 listopada - nieczynne

Uprzejmie informujemy, że w dniach 1 listopada (Wszystkich Świętych) oraz 11 listopada (Święto Niepodległości) centrum handlowe Max będzie nieczynne.

Jesień Modę niesie...

Za oknami snują się już nitki babiego lata, a to nieomylny znak, że w sklepach i butikach można znaleźć nową modową ofertę na nadchodzący sezon.

Otwarcie salonu sportowego SPORT PLAZA w CH MAX

26 lipca zapraszamy do nowootwartego salonu sportowego w CH MAX. Salon Sport Plaza jest zlokalizowany na poziomie +1 pomiędzy salonami 4F oraz House, i ma powierzchnię 140 m2. W sprzedaży znajduje się odzież i obuwie sportowe takich marek jak: adidas, nike, puma, reebok, converse, lacosta oraz asics. Ponadto w salonie znajdziemy szeroki wybór plecaków, toreb oraz piłek.

W dniu 26 lipca wszyscy klienci Salonu Sport Plaza otrzymają do zakupów niespodziankę – markową czapeczkę. Ponadto sklep przygotował atrakcyjne rabaty.

Zapraszamy już od godziny 9:00.

Unikatelia - Rozlewnia Perfum zaprasza

Nowootwarta Rozlewnia Perfum Unikatelia zaprasza do salonu na poziomie 0 CH MAX (obok kas Biedronki). W ofercie ponad 200 zapachów męskich i damskich. W tym najbardziej trwałe francuskie odpowiedniki.