Aktualności

 

Jesień Modę niesie...

Za oknami snują się już nitki babiego lata, a to nieomylny znak, że w sklepach i butikach można znaleźć nową modową ofertę na nadchodzący sezon.

Otwarcie salonu sportowego SPORT PLAZA w CH MAX

26 lipca zapraszamy do nowootwartego salonu sportowego w CH MAX. Salon Sport Plaza jest zlokalizowany na poziomie +1 pomiędzy salonami 4F oraz House, i ma powierzchnię 140 m2. W sprzedaży znajduje się odzież i obuwie sportowe takich marek jak: adidas, nike, puma, reebok, converse, lacosta oraz asics. Ponadto w salonie znajdziemy szeroki wybór plecaków, toreb oraz piłek.

W dniu 26 lipca wszyscy klienci Salonu Sport Plaza otrzymają do zakupów niespodziankę – markową czapeczkę. Ponadto sklep przygotował atrakcyjne rabaty.

Zapraszamy już od godziny 9:00.

Wakacyjny konkurs Kalkulacje na wakacje

Słuchaj codziennie audycji "Tarnowski poranek" w radiu RDN Małopolska i wygrywaj nagrody fundowane przez najemców CH MAX.

Zasady są bardzo proste: codziennie na antenie robimy wakacyjne zakupy, a Wam nie pozostaje nic innego jak sumować wartości zakupów. Osoba która jako pierwsza przed godziną 10:00 zadzwoni i poda sumę zakupów dnia – wygrywa atrakcyjne nagrody.

Unikatelia - Rozlewnia Perfum zaprasza

Nowootwarta Rozlewnia Perfum Unikatelia zaprasza do salonu na poziomie 0 CH MAX (obok kas Biedronki). W ofercie ponad 200 zapachów męskich i damskich. W tym najbardziej trwałe francuskie odpowiedniki.