Aktualności

 

PEPCO wielkie otwarcie 3 grudnia

3 grudnia wielkie otwarcie salonu Pepco. W tym dniu specjalne promocje oraz niespodzianki.

Zapraszamy do nowootwartego salonu na poziomie 0

EKO ŚWIĘTA - V edycja konkursu plastycznego

Zapraszamy dzieci szkolne i przedszkolne do udziału w V edycji konkursu plastycznego Eko Święta. Jak co roku czekamy na wasze prace - ozdoby świąteczne (bożonarodzeniowe) wykonane w całości z surowców wtórnych.

Prace należy składać w biurze administracji CH MAX do dnia 19 grudnia. Finał konkursu 23 grudnia o godzinie 16:00

Pamiętajmy aby prace posiadały imię i nazwisko, klasę oraz nawę szkoły ( przedszkola) oraz numer kontaktowy

Pomagamy Kamilkowi z Tarnowa

Kamilek ma 1,5 roku. Jest bardzo otwartym i radosnym dzieckiem. Patrząc na niego trudno uwierzyć, że w swoim krótkim życiu przeszedł już tak wiele. Urodził się z wadą genetyczną (zespół Downa) oraz bardzo ciężką wadą serca. Przeszedł dwie, ratujące mu życie, operacje serca. Jego serduszka jednak nie da się całkiem naprawić i jedna komora serca musi mu wystarczyć na całe jego życie.
Kamil musi teraz nadrobić zaległości w rozwoju, spowodowane operacjami oraz pobytami w szpitalach. Priorytetem jest nauka samodzielnego stania oraz chodzenia, a także praca nad rozwojem mowy. Pieniądze ze sprzedaży nakrętek zostaną przeznaczone na sfinansowanie turnusu rehabilitacyjnego dla Kamilka.

Jeżeli chcesz pomóc, przynieś plastikowe nakrętki i pamiętaj o 1% podatku.

LUANA - nowe stoisko z kosmetykami naturalnymi

Zapraszamy do nowootwartego stoiska z kosmetykami naturalnymi LUANA. Stoisko mieści się na poziomie +1 w CH MAX. W ofercie znajdziemy m.in. szeroki wybór kosmetyków dla kobiet, mężczyzn i dzieci, balsamy, kremy i olejki. Zapraszamy

Apteka COSMEDICA już otwarta

Cosmedica to wyjątkowa, nowoczesna przestrzeń dla zdrowia i urody. Oprócz szerokiej oferty leków proponujemy bogactwo asortymentu i specjalistyczne konsultacje w naszej rozbudowanej samoobsługowej strefie dermokosmetycznej. Znane marki, fachowe porady, wygoda i dobre ceny. Dowiedź się więcej na: www.cosmedica.pl, aktualne promocje znajdziesz https://www.facebook.com/cosmedicasklep

Apteka Cosmedica - wszystko dla zdrowia

LOTERIA PARAGONOWA

Trwa loteria paragonowa prowadzona przez Ministerstwo Finansów. Każdy paragon za zakupy dokonane w CH MAX biorą udział w loterii. Wystarzczy zarejestrować się na stronie loteriaparagonowa.gov.pl i poczekać do najbliższego losowania.

Do wygrania cenne nagrody, w tym samochody osobowe.

Zapraszamy na zakupy.