Aktualności

 

Moja własna metamorfoza - bezpłatnie odmień siebie na wiosnę Fit Curves i Perfect Body

Moja własna metamorfoza, to specjalna oferta dla wszystkich którzy chcą odmienić siebie tej wiosny. W ramach akcji można bezpłatnie skorzystać z szeregu spotkań z profesjonalistami w dziedzinie zdrowego odchudzania, aktywności fizycznej, dietetyki, wizażu i stylizacji. Ponadto Salony Fit Curves oraz Perfect Body przygotowały specjalne karnety ze zniżką 50% na profesjonalne zajęcia. Karty można zdobyć poprzez udział w konkursach na falach radia RDN Małopolska, kupując tygodnik Miasto i Ludzie lub uczestnicząc w bezpłatnych spotkaniach warsztatowych.

SZALONY MAJ w Maxie

W dniach 4 - 31 maja zakupy zrobione w Maxie nagradzamy bonami o wartości 20 zł do wykorzystania w salonach: Jubiler SEZAM, Sportowy SPORT PLAZA oraz Upominki PLUS

Majowe dni świąteczne

Uprzejmie informujemy, że w dniach 1 maja (Święto Pracy), 3 maja (Konstytucji 3 Maja), 15 maja (Zielone Świątki) oraz 26 maja (Boże Ciało) CH Max będzie nieczynne.

Nowa Ty czyli Metamorfoza na Maxa - konkurs

Zapraszamy wszystkie Panie do udziału w II edycji konkursu "Nowa Ty czyli Metamorfoza na Maxa". Do wygrania 3 pełne metamorfozy o wartości 1500 złotych każda. Metamorfoza, to kompletna 3 miesięczna przemiana swojego stylu życia, aktywności fizycznej a przede wszystkim zmiana nawyków żywieniowych w celu osiągnięcia optymalnej figury oraz utraty będnych kilogramów.

Pomagamy Kamilkowi z Tarnowa

Kamilek ma 1,5 roku. Jest bardzo otwartym i radosnym dzieckiem. Patrząc na niego trudno uwierzyć, że w swoim krótkim życiu przeszedł już tak wiele. Urodził się z wadą genetyczną (zespół Downa) oraz bardzo ciężką wadą serca. Przeszedł dwie, ratujące mu życie, operacje serca. Jego serduszka jednak nie da się całkiem naprawić i jedna komora serca musi mu wystarczyć na całe jego życie.
Kamil musi teraz nadrobić zaległości w rozwoju, spowodowane operacjami oraz pobytami w szpitalach. Priorytetem jest nauka samodzielnego stania oraz chodzenia, a także praca nad rozwojem mowy. Pieniądze ze sprzedaży nakrętek zostaną przeznaczone na sfinansowanie turnusu rehabilitacyjnego dla Kamilka.

Jeżeli chcesz pomóc, przynieś plastikowe nakrętki i pamiętaj o 1% podatku.

LUANA - nowe stoisko z kosmetykami naturalnymi

Zapraszamy do nowootwartego stoiska z kosmetykami naturalnymi LUANA. Stoisko mieści się na poziomie +1 w CH MAX. W ofercie znajdziemy m.in. szeroki wybór kosmetyków dla kobiet, mężczyzn i dzieci, balsamy, kremy i olejki. Zapraszamy

Apteka COSMEDICA już otwarta

Cosmedica to wyjątkowa, nowoczesna przestrzeń dla zdrowia i urody. Oprócz szerokiej oferty leków proponujemy bogactwo asortymentu i specjalistyczne konsultacje w naszej rozbudowanej samoobsługowej strefie dermokosmetycznej. Znane marki, fachowe porady, wygoda i dobre ceny. Dowiedź się więcej na: www.cosmedica.pl, aktualne promocje znajdziesz https://www.facebook.com/cosmedicasklep

Apteka Cosmedica - wszystko dla zdrowia