Aktualności

 

Wystartowała IV edycja konkursu Eko Święta

IV edycja konkursu Eko Święta rozpoczęta

CH MAX we współpracy z firmą Your Partner ogłasza rozpoczecie IV edycji konkursu Eko Święta. Aby wziąć udział w konkursie należy dostarczyć w terminie do 9 grudnia przygotowaną tylko i wyłacznie z surowców wtórnych ozdobę świąteczną (szopki, gwiazdy, renifery, bałwanki itp). Finał konkursu 18 grudnia o godzinie 16:00 w CH MAX na poziomie +1. W tym roku nagroda główna do smartfon z systemem windows phone. Ponadto dozdobycia:L zestawy klocków Lego, słuchawki multimedialne, rodzinne gry planszowe, markowe zestawy długopisów oraz słodkie niespodzianki. Dla wszystkich pamiątkowe dyplomy.

Serdecznie zapraszmay do udziału.

Regulamin dostęny w CH MAX oraz na stronie www.yourpartner.pl

Wymień marki na suszarki

Wymień marki na suszarki od 20 listopada

Zrobiłeś zakupy za min 150 złotych? Zgłoś się z paragonem z zakupów do punktu obsługi klienta na poziomie 0, wypełnij protokół i odbierz prezent - suszarkę podróżną. W akcji nie biorą udziału zakupy dokonane w Supermarkecie Biedronka. Wielokrotności kwoty 150 złotych na paragonie nie uprawniają do większej ilości nagród. Szczegóły w regulaminie dostępnym w punkcie obsługi klienta w dniach poniedziałek - sobota od 9 do 17.

Akcja wymień marki na suszarki trwa od 20 listopada do wyczerpania zapasów

Otwarcie apteki COSMEDICA

14 listopada do najemców Centrum Handlowego MAX w Tarnowie dołączyła apteka sieci Cosmedica. Salon o powierzchni 132 m.kw jest zlokalizowany na parterze centrum handlowego i uzupełni ofertę centrum z branży „zdrowie i uroda” Apteka Cosmedica posiada bogatą ofertę leków, szeroki wybór dermokosmetyków, suplementów diety oraz środków specjalnego przeznaczenia żywieniowego. W aptece można zrealizować recepty oraz nabyć sprzęt medyczny. Cosmedica to wyjątkowa, nowoczesna przestrzeń dla zdrowia i urody. Oprócz szerokiej oferty leków proponuje bogactwo asortymentu i specjalistyczne konsultacje w rozbudowanej samoobsługowej strefie dermokosmetycznej.

LOTERIA PARAGONOWA

Trwa loteria paragonowa prowadzona przez Ministerstwo Finansów. Każdy paragon za zakupy dokonane w CH MAX biorą udział w loterii. Wystarzczy zarejestrować się na stronie loteriaparagonowa.gov.pl i poczekać do najbliższego losowania.

Do wygrania cenne nagrody, w tym samochody osobowe.

Zapraszamy na zakupy.