Aktualności

 

Szukam domu ...akcja adopcyjna na rzecz porzuconych domowych zwierząt

4 października odbędzie się V Edycja Wielkiej Akcji Adopcyjnej na rzecz porzuconych psów, kotów i innych domowych zwierzaków. W tym roku akcja odbędzie się w CH MAX przy ul. Szkotnik 1a, a przewodniczy jej Fundacja Zmieńmy Świat.

Tarnowskie zakończenie sezonu motocyklowego w CH MAX

Ryk silników motocyklowych, parada ulicami Tarnowa, wielkie grillowanie, konkursy z nagrodami, pokazy mistrzów stuntu, wystawa samochodów WRC, stoiska branży motocyklowej oraz występ zespołu „Fingers”, tak w skrócie zapowiada się zakończenie sezonu motocyklowego przy Centrum Handlowym MAX.

5 października od godziny 11:00 przy CH MAX znowu rozlegnie się warkot motocykli. Wiosenne rozpoczęcie sezonu motocyklowego przyciągnęło rzesze mieszkańców – czy tym razem będzie podobnie.

Jesień Modę niesie...

Za oknami snują się już nitki babiego lata, a to nieomylny znak, że w sklepach i butikach można znaleźć nową modową ofertę na nadchodzący sezon.

Otwarcie salonu sportowego SPORT PLAZA w CH MAX

26 lipca zapraszamy do nowootwartego salonu sportowego w CH MAX. Salon Sport Plaza jest zlokalizowany na poziomie +1 pomiędzy salonami 4F oraz House, i ma powierzchnię 140 m2. W sprzedaży znajduje się odzież i obuwie sportowe takich marek jak: adidas, nike, puma, reebok, converse, lacosta oraz asics. Ponadto w salonie znajdziemy szeroki wybór plecaków, toreb oraz piłek.

W dniu 26 lipca wszyscy klienci Salonu Sport Plaza otrzymają do zakupów niespodziankę – markową czapeczkę. Ponadto sklep przygotował atrakcyjne rabaty.

Zapraszamy już od godziny 9:00.

Unikatelia - Rozlewnia Perfum zaprasza

Nowootwarta Rozlewnia Perfum Unikatelia zaprasza do salonu na poziomie 0 CH MAX (obok kas Biedronki). W ofercie ponad 200 zapachów męskich i damskich. W tym najbardziej trwałe francuskie odpowiedniki.