Aktualności

 

Kupujesz Zyskujesz - konkurs dla klientów CH MAX

W dniach od 24 listopada do 13 grudnia zbieramy paragony za zrobione zakupy w sklepach CH MAX. Każdy paragon zwiększa szansę na wygranie sprzętu RTV / AGD oraz nagrody głównej w postaci bonu zakupowego o wartości 1000 złotych.

Do tarnowskich szkół wrócą ogródki warzywne - finał konkursu

Dużym zainteresowaniem cieszył się konkurs „Rośniemy zdrowo. Mój szkolny ogródek” ogłoszony przez Stowarzyszenie Medycyna Polska, CenterMed i CH Max. Na konkurs plastyczny wpłynęło 78 prac z 9 tarnowskich szkół podstawowych. Jury miało duży problem z wyborem najlepszych. Wygrały prace: Nataszy Polek ze Szkoły Podstawowej nr 3, Mirosława Mytnika z Zespołu Szkół dla Niesłyszących i Słabo Słyszących oraz Emilii Stasior, która chodzi do Szkoły Podstawowej nr 11. Oprócz pamiątkowego dyplomu uczniowie otrzymali nagrody – kupony od CH MAX na odzież sportową. Z kolei szkoły laureatów dostały narzędzia ogrodnicze od firmy Rozkwit i sadzonki od firmy Your Partner, aby na wiosnę przyszłego roku mogły założyć ogródki, którymi opiekować się będą także uczniowie.

Ruszyła III edycja konkursu Eko Święta

Wzorem lat poprzednich CH MAX oraz firma Your Partner ogłasza konkurs na eko ozdobę świąteczną. Konkurs skierowany jest do dzieci szkół i podstawowych i przedszkoli. Jest tylko jeden warunek. Ozdoba musi powstać z surowca wtórnego. Potem liczy się już tylko pomysł i wykonanie. Prace należy dostarczać w dniach 1- 5 grudnia do administracji CH MAX, gdzie zostaną ocenione, a 3 najlepsze prace wybrane przez jury otrzymają nagrody – tablet multimedialny, plecak sportowy i kalkulator matematyczny markowe zestawy długopisów. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy. Finał akcji i wręczenie nagród odbędzie się 13 grudnia 2014 r o godz. 13.00 w CH MAX.

Salon prasowy Kolporter już otwarty

Z dniem 30 października do grona najemców CH MAX dołączyła sieć saloników prasowych Kolporter. Salonik znajduje się na poziomie 0.

Sieć saloników Kolporter to obecnie 810 punktów handlowych w całej Polsce.

Jesień Modę niesie...

Za oknami snują się już nitki babiego lata, a to nieomylny znak, że w sklepach i butikach można znaleźć nową modową ofertę na nadchodzący sezon.

Otwarcie salonu sportowego SPORT PLAZA w CH MAX

26 lipca zapraszamy do nowootwartego salonu sportowego w CH MAX. Salon Sport Plaza jest zlokalizowany na poziomie +1 pomiędzy salonami 4F oraz House, i ma powierzchnię 140 m2. W sprzedaży znajduje się odzież i obuwie sportowe takich marek jak: adidas, nike, puma, reebok, converse, lacosta oraz asics. Ponadto w salonie znajdziemy szeroki wybór plecaków, toreb oraz piłek.

W dniu 26 lipca wszyscy klienci Salonu Sport Plaza otrzymają do zakupów niespodziankę – markową czapeczkę. Ponadto sklep przygotował atrakcyjne rabaty.

Zapraszamy już od godziny 9:00.

Unikatelia - Rozlewnia Perfum zaprasza

Nowootwarta Rozlewnia Perfum Unikatelia zaprasza do salonu na poziomie 0 CH MAX (obok kas Biedronki). W ofercie ponad 200 zapachów męskich i damskich. W tym najbardziej trwałe francuskie odpowiedniki.