Aktualności

 

Konkurs Eko-Święta - finał VI edycji

Za nami VI edycja konkursu Eko Święta. Podczas finału w dniu 22 grudnia rozdano nagrody oraz wszystkim uczestnikom wręczono pamiątkowe dyplomy.

Świąteczne godziny otwarcia

Sprawdź, jak CH MAX będzie czynne w okresie świątecznym.

Wszystkim Państwu życzymy spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w nadchodzącym, Nowym Roku 2018!

Magiczny Grudzień w CH MAX

Grudzień pełny atrakcji w CH MAX. Już 6 grudnia zapraszamy na spotkanie ze Św. Mikołajem, który jak w zwyczaju będzie obdarzał słodkimi prezentami klientów naszego centrum. W dniach 13-17 klienci którzy zrobia zakupy za min 100 zł, bedą mogli bezpłątnie zapakować swój prezent na stoisku Upominki PLUS na poziomie 0. W dniu 22 grudnia o godzinie 16:00 zapraszamy na finał konkursu Eko Święta, po wręczeniu nagród będzie można zobaczyć wystawę prac konkursowych w postaci dekorcji świątecznych wykonanych z wykorzystaniem syrowców wtórnych.

Wszystkim odwiedzającym nasze centrum życzymy udanych świątecznych zakupów, trafionych prezentów oraz zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia

Pomóżmy mieszkańcom Kresów Wschodnich

Jak co roku CH MAX wspiera akcję prowadzoną przez Towarzystwo Miłośników Lwowa i Kresów Wschodnich oraz grono pedagogiczne i uczniów ZSEG w Tarnowie, akcję pomocy mieszkańcom Kresów Wschodnich.

Podzielmy się swoim sercem i podarujmy produkty żywnościowe lub złożmy datki pienieżne, za które zostaną zakupione i ofiarowane najpotrzebniejsze artykuły dla mieszkańców Ukrainy.

Produkty będzie można skąłdać na specjalinym stoisku w okolicach Biedronki

Pomagamy Kamilkowi z Tarnowa

Kamilek ma 1,5 roku. Jest bardzo otwartym i radosnym dzieckiem. Patrząc na niego trudno uwierzyć, że w swoim krótkim życiu przeszedł już tak wiele. Urodził się z wadą genetyczną (zespół Downa) oraz bardzo ciężką wadą serca. Przeszedł dwie, ratujące mu życie, operacje serca. Jego serduszka jednak nie da się całkiem naprawić i jedna komora serca musi mu wystarczyć na całe jego życie.
Kamil musi teraz nadrobić zaległości w rozwoju, spowodowane operacjami oraz pobytami w szpitalach. Priorytetem jest nauka samodzielnego stania oraz chodzenia, a także praca nad rozwojem mowy. Pieniądze ze sprzedaży nakrętek zostaną przeznaczone na sfinansowanie turnusu rehabilitacyjnego dla Kamilka.

Jeżeli chcesz pomóc, przynieś plastikowe nakrętki i pamiętaj o 1% podatku.