TARGI PARCY I ZAWODÓW 24-28 września

 

W dniach 24 - 28 września w godzinach od 14 do 18 zapraszamy na Targi Pracy i Zawodów do CH MAX. Stoiska edukacyjne instytucji edukacyjnych, zapisy na kursy, konsultacje ze specjalistami oraz niespodzianki dla odwiedzających. Przyjdź i wybierz swoją przyszłość.

Organizator Szkoły Policealne ŻAK oraz CH MAX

Ponad 50 ofert kursów branżowych, kursy językowe, oferty pracy oraz doradztwo zawodowe, zaprezentują wystawcy podczas Targów Pracy i Zawodów „Wybierz przyszłość z Żakiem”. Zwiedzający będą mogli skorzystać z konsultacji indywidualnych z doradcą. Zainteresowani uzyskają cenne porady, jak poprawnie opracować dokumenty aplikacyjne, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej z pracodawcą czy w jaki sposób profesjonalnie budować swoją markę na rynku pracy. Pracodawcy będą oferowali pracę w Polsce i zagranicą. Podczas Targów będzie można zapisać się do szkół branżowych, zawodowych oraz techników. Będzie można także zapisać się na kursy po których zdobywa się dodatkowe kwalifikacje i kompetencje, jakie uprawniają do wykonywania konkretnego zawodu, dzięki którym zwiększa się swoje szanse na rynku pracy. Dodatkowo będzie można zapisać się do bezpłatnego liceum dla dorosłych do którego mogą zapisać się także absolwenci szkół zawodowych aby kontynuować naukę i zdobyć średnie wykształcenie już w dwa lata.

Podczas Targów odbędzie się pokaz układania kwiatów i dekorowania stołów, wykonywany przez wykwalifikowaną florystkę. Dla zwiedzających przygotowana jest także niespodzianka od Salonu Kosmetycznego obecnego na Targach.

TARGI PARCY I ZAWODÓW 24-28 września